Przedsiębiorcy, którzy do tej pory powierzali fakturowanie księgowości zewnętrznej, mogą mieć błędne pojęcie na temat trudności związanych z wystawianiem takich dokumentów. Wbrew pozorom, do ich generowania nie jest wymagana obszerna, specjalistyczna wiedza. Nowoczesny program do fakturowania umożliwia samodzielne wystawienie dokumentów transakcyjnych, nawet bez stosownego doświadczenia ze strony przedsiębiorcy.

 

Jak wybrać program do fakturowania, który sprawdzi się w firmie?

 

Cechą, jaką wyróżnia się dobry program do fakturowania oraz księgowości online jest kompleksowość. Szczególnie samodzielni i początkujący przedsiębiorcy docenią dopasowane do różnych potrzeb funkcje oraz moduł indywidualnego wsparcia oferowanego ze strony ekspertów.

 

Program do fakturowania powinien przede wszystkim umożliwiać generowanie różnego rodzaju dokumentów, a także w bezpieczny sposób przechowywać informacje o kontrahentach i produktach danej firmy. Co więcej, w odpowiedzi na współczesne potrzeby oraz modele pracy, musi on również być dostosowany do korzystania z poziomu różnych urządzeń.

program do fakturowania

Dobry program do fakturowania – sprawdź ofertę wFirma.pl

 

Powyższe wymagania spełnia system wFirma.pl. Oferuje on generowanie faktur w 8 szablonach oraz 7 wersjach językowych. Automatycznie zaciąga dane płatników z bazy GUS na podstawie wpisanego numeru NIP, a także przechowuje zapisane przez użytkownika dokumenty i informacje w chmurze. 


Program do fakturowania i księgowości online wFirma.pl jest responsywny. Można z niego korzystać z różnych urządzeń z dostępem do internetu, w dowolnym miejscu na świecie. Co więcej, dla klientów systemu dostępna jest osobna aplikacja mobilna MOJO, dedykowana czynnościom wystawiania i rozliczania faktur. Dysponuje ona prostym i przejrzystym interfejsem, a ponadto jest w pełni zintegrowana z kontem wFirma.pl. Dane kontrahentów i produktów, na które ma zostać wygenerowana faktura można pobrać z chmury, dzięki czemu korzystanie z aplikacji jest tak samo proste i intuicyjne, jak w przypadku całego systemu.