Program do faktur w roku 2020 powinien być dostosowany do szeregu zmian prawnych które weszły z dniem 1 stycznia. Aby szybko i wygodnie wystawiać dokumenty pomocnym programem będzie chociażby oprogramowanie, które oferuje wfirma.pl. 

Program do fakturowania został opracowany z myślą o małych i średnich przedsiębiorcach. Jest bardzo prosty w obsłudze, ma intuicyjne rozmieszczone opcje, a przy tym nie brakuje mu funkcjonalności. Oprogramowanie może być wykorzystywane zarówno przez czynnych podatników VAT, jak i zwolnionych.

Jest więc bardzo uniwersalne, co potwierdzają wbudowane w nim funkcjonalności. Z programem do fakturowania bez trudu można dostosować opcje do potrzeb przedsiębiorstwa. Użytkownik wgra do programu logo firmy, pieczątkę czy ustawi stopkę z danymi firmowymi, tak aby były one widoczne na każdym wystawianym dokumencie. 

Program zgodny z przepisami na rok 2020 z funkcjami magazynowymi

Istotny jest fakt, że program do fakturowania l jest zgodny z przepisami na rok 2020. Można w nim wystawiać faktury z JPK, generować dokumenty z informacją o konieczności zastosowania do rozliczeń split payment, czyli mechanizmu podzielonej płatności i wiele więcej. Program pozwoli wystawić zwykłe dokumenty typu faktura VAT, bez VAT proforma, korekta, uproszczona, końcowa, zaliczkowa, WDT, VAT marża, ale również dokumenty magazynowe. Ostatnia opcja jest możliwa dzięki połączeniu modułów odpowiadających za fakturowanie z magazynem.

Oprócz wygenerowania dokumentów, takich jak RW, PW, WZ, PZ czy MM, specjalnie przygotowany moduł umożliwi przeprowadzenie inwentaryzacji i bieżącą kontrolę stanów magazynowych. Jest to dobre rozwiązanie szczególnie dla firm, które posiadają zaplecze magazynowe i chciałyby oprócz kontroli wystawianych faktur dobrze zarządzać magazynem.

Wystawianie faktur 2020 warto rozpocząć ze sprawdzonym i łatwym programem. Faktura Small Business Handel to dobry program, który będzie wykorzystywany w firmie. Z nim fakturowanie jest proste.